------

Kaya Belek - Turecko

Kaya Belek foto
Bratislava
  ★★★★★
Turecko
Belek
Voľné termíny
Popis hotela
Video
Mapa
Výlety
Letisko Odlet Prílet Cena od
Bratislava 28.09. 05.10. 924,3 €
Letisko: Bratislava
28.09. - 05.10
od 924,3 €

Hotel Kaya Belek

Zrekonštruovaný hotelový komplex sa rozprestiera na ploche 147 000 m2 s rozľahlou záhradou plnou paliem a pestrofarebných kvetov. Hotel patrí do medzinárodnej hotelovej siete Riu, ktorá je zárukou kvality, profesionálnych služieb a je ako stvorený na prežitie nezabudnuteľnej dovolenky pre všetky vekové kategórie.

Popis

Hotel sa nachádza sa v obľúbenom turistickom stredisku Belek. V blízkosti hotela sa rozprestiera golfové ihrisko Kaya Eagles. Z hotela je možnosť prepravy pravidelným shuttle busom priamo do club house. Rozľahlá udržiavaná záhrada, impozantné výhľady na more a okolie sú predpokladom, že každý hosť tohto hotela zabudne na stres a každodenné povinnosti.

Poloha

Hotel sa nachádza 27 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

Do centra najbližšieho mestečka Kadriye je 2,5 km a od centra Beleku je hotel vzdialený 6 km.

Ubytovanie

Štandardná izba (30 m²) - štandardná izba s výhľadom na krajinu alebo more. Situovaná v hlavnej budove. Izba má 1 spálňu s jednou manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými jednolôžkovými posteľami, rozkladacím gaučom, vlastný balkón (3 m²), kúpelňu s vaňou alebo sprchou a toaletou,  WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, denne dopĺňaný minibar, centrálnu klimatizáciu, župan a papuče, šampón a sprchovacie potreby.


Štandardná izba roof (20 m²) - štandardná izba s výhľadom na krajinu alebo more. Situovaná v hlavnej budove na najvyššom poschodí tzv. strešná izba. Má 1 spálňu s jednou manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými jednolôžkovými posteľami, rozkladacím gaučom, vlastný balkón (3 m²), kúpelňu s vaňou alebo sprchou a toaletou,  WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, denne dopĺňaný minibar, centrálna klimatizácia, župan a papuče, šampón a sprchovacie potreby.


Major Suita (78 m²) - priestranná suita situovaná v hlavnej budove s výhľadom na bazén a more. Má 2 oddelené spálne, priestor so sedacou súpravou, 1 kúpelňu s vaňou alebo sprchou a toaletou, vlastný balkón (3 m²). K vybaveniu izby patrí LCD TV, WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, denne dopĺňaný minibar, centrálna klimatizácia, župan a papuče, šampón a sprchovacie potreby.


Rodinná suita (50 m²) - priestranná suita situovaná v hlavnej budove, pozostáva z 1 spálne s manželskou posteľou, 1 obývacej miestnosti, 1 kúpelne s vaňou alebo sprchou. Súčasťou je balkón s rozlohou 7 m². K vybaveniu izby patrí LCD TV, WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, denne dopĺňaný minibar, centrálna klimatizácia, župan a papuče, šampón a sprchovacie potreby.


Junior suita (50 m²) - priestranná izba situovaná v hlavnej budove s výhľadom na more a bazén. Má vlastnú terasu alebo balkón s lehátkami a slnečníkom. Suita pozostáva z 1 spálne s manželskou posteľou, 1 obývacej miestnosti, 2 toalety, 2 sprchy, 1 kúpelňa s hydromasážnou vaňou. K vybaveniu izby patrí LCD TV, WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, denne dopĺňaný minibar, centrálna klimatizácia, župan a papuče, šampón a sprchovacie potreby.

 

Corner Suita (60 m²) - priestranná suita situovaná v hlavnej budove, pozostáva z 1 spálne s manželskou posteľou, 1 obývacej miestnosti, 1 kúpelne s vaňou alebo sprchou. Súčasťou je balkón s rozlohou 7 m². K vybaveniu izby patrí LCD TV,WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, denne dopĺňaný minibar, centrálna klimatizácia, župan a papuče, šampón a sprchovacie potreby.


King suita (160 m²) -- priestranná suita situovaná v hlavnej budove, pozostáva z troch  spální, 1 obývacej miestnosti, 2 kúpelní s vaňou alebo sprchou. Súčasťou je balkón s rozlohou 55 m². K vybaveniu izby patrí LCD TV, WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, denne dopĺňaný minibar, centrálna klimatizácia, župan a papuče, šampón a sprchovacie potreby.

Stravovanie

Hlavná reštaurácia
Raňajky 07:00-10:00 
Neskoré raňajky 10:00 11:00 
Obed 12:30 14:30 
Večera 18:30-21:30


Lobby:
Nočný bufet 23:30-06:00 (snack, polievka,šaláty)


Plážová reštaurácia a bar:

Obed 12:30 - 15:30

Turecké špeciality 11:00 - 15:30

Káva, koláče 16:00 - 17:00


 

4 A´la carte reštaurácií- nutná rezervácia vopred
Ázijská    19:00-21:00
Talianska 19:00-21:00

Barbeque 19:00-21:00

Turecká   19:00-21:00

1x za pobyt je vstup do jednej z A´la carte reštaurácií zdarma4 Bary:

Lobby bar: 24 hodín denne
Bar pri bazéne  10:00 - 24:00 
Bar na pláži:  10:00 - 17:00

Disco bar: 23:00 - 02:00

Vybavenie hotela

• 24 hodinová recepcia s vstupnou halou • hlavná reštaurácia • lobby bar • 4 A´la carte reštaurácie • 4 bary • disco • vonkajší bazén • 5 tobogánov • vnútorný vyhrievaný bazén • detský bazén •amfiteáter • detské ihrisko • miniklub • medzinárodný animačný team • športové aktivity • čistiareň • obchody • kaderníctvo • konferenčná miestnosť • SPA centrum • sauny • turecký kúpeľ hamam • fitness centrum • golfové ihrisko Kaya Eagles

Pláž

Súkromná 300 m dlhá piesočnato - kamienková pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Plážové ležadlá, slnečníky, osušky a matrace sú k dispozícii zadarmo. Plážový bar a reštaurácia sú vrámci all inclusive programu. K dispoziícií sú aj vodné športy - za poplatok.

Pre deti

Hotelový mini klub je otovrený celoročne  pre všetky deti od 4 do  12 rokov. V letných mesiacoch júl a august je otvorený aj klub pre teenagerov (13 – 16 rokov), kde medzinárodný animačný tím pripravuje špeciálne aktivity prispôsobené vekovej skupine. Súčasťou hotela je detský bazén, tobogány, hracia miestnosť. Deti sa môžu večer zúčastniť mini diskotéky.

Wellness a zdravie

Zrelaxovať sa môžete aj v príjemnom prostredí SPA centra kde sú zadarmo k dispozícií rôzne druhy sáun, mramorová miestnosť na turecký kúpeľ- hamam, parná miestnosť, vnútorný bazén. Masáže, peelingy a iné procedúry sú za extra poplatok.

Koncept

 ALL INCLUSIVE

WIFI

Bezplatne v celom areáli hotela.

ANTALYA CITY TOUR

ANTALYA CITY TOUR
Antalya City Tour
Krásne 2-miliónové mesto na brehoch Stredozemného mora, ktoré je považované za hlavné mesto Tureckej riviéry. 2-miliónové mesto na brehoch Stredozemného mora je cieľom mnohých turistov, ktorí mieria buď do starého mesta Antalye alebo do častí východne a západne od centra. Za najkrajšie miesta Antalye sa považuje prístav pod starým mestom a asi 50-metrový vodopád Duden Selale. Východne od Antalye sa nachádza medzinárodné letisko, ktoré je vstupnou bránou pre turistov prichádzajúcich na Tureckú riviéru.  Pre staré mesto Antalye je typická drevená a kamenná architektúra, úzke uličky a usporiadanie starého mesta okolo prístavu. Starý prístav je malá zátoka obkolesená útesmi. Dominantou je Flautový tehlový minaret z 13. storočia s modrou mozaikou. Východná strana starého mesta je obklopená hradbami s Hadriánovou bránou. Staré mesto je obkolesené modernejšou mestskou časťou, v ktorej sa nachádzajú obchody, banky, reštaurácie. Poldenný výlet.

AQUARIUM ANTALYA

AQUARIUM ANTALYA
Antalya Aquarium
Objavte podmorský svet s tisíckami zaujímavých živočíchov v jednom z najväčších akvárií na svete, ktoré ponúka 40 tematických akvárií, tunel dlhý 131m a široký 3m. Okrem toho tu nájdete snežný svet a ľadové múzeum, tropikárium s plazmi z celého sveta a zážitkové  4D kino. Poldenný výlet.

HIP-NOTICS CABLE PARK

HIP-NOTICS CABLE PARK

Nachádza sa na južnom pobreží Turecka iba kúsok od Beleku, kde leto vydrží osem mesiacov a dokonca aj v zimných dňoch sú mierne a príjemné.
Len 10 minút od Beleku Hip-Notics Cable Park.
Hip-notics pozostáva z troch umelo vytvorených jazier, ktoré sú stále kŕmené chladnou horskou vodnou nádržou na ceste z pohoria Taurus do Stredozemného mora. Jazerá sú približne 170 cm hlboké; dostatočne plytké, aby voda ostala v teple väčšinu roka. Nachádza sa na úpätí a na hlavnej ceste Antalya-Na Hip-notic jazerá pokrývajú približne 90 000 štvorcových metrov celkovej rozlohy.

Hip-Notics ponúka adreanalínovú jadzu na wake-boardoch. Je vhodný pre profesionálov ako aj amatérov.
Požičovňa vybavenia je zahrnutá v cene za vstup.Vybavenie, ako sú dosky, väzby, prilby a záchranné vesty.

Wi-Fi je k dispozícii v celej spoločnosti Hip-Notics, takže naši hostia môžu zostať v kontakte s domovom a prácou.

Kaviareň ponúka možnosti rýchleho občerstvenia. Mnoho nadrozmerných vankúšov je roztrúsených pozdĺž jazier, takže návštevníci môžu relaxovať, keď nejazdia.

Spoločnosť Hip-Notics je vybavená profesionálnym zvukovým systémom a reproduktormi po celom jazere, takže jazdec si môže počúvať svoju obľúbenú hudbu pri jazde po vode.

Nočné jazdectvo je tiež k dispozícii a je potešenie z našich osvetlených jazier.

JEPP SAFARI TOUR

JEPP SAFARI TOUR


Jeep Safari
Výlet s dobrodružnou jazdou džípom do nádhernej prírodnej scenérii pohoria Taurus. Terénnymi autami prejdete cez lesnatú krajinu a dostanete sa ku skrytým zálivom s krásnou, čistou vodou a k vodopádom miestnych riečok. Vychutnajte si stretnutie s nomádmi, ich kultúrou, radosť z divokej jazdy a dobrého jedla nakoniec. Celodenný výlet.

RAFTING NA DIVOKEJ VODE

RAFTING NA DIVOKEJ VODE
Rafting na divokej vode
Rafting na divokej vode je jeden z najpopulárnejších športov v Turecku. Výlet je určený pre všetkých, ktorí chcú do svojej dovolenky vniesť viac športu a adrenalínových prvkov. Zažijete dobrodružstvo a nezabudnuteľné zážitky pri splavovaní rieky Koprulu, kde sa o Vašu zábavu postarajú skúsení a odborní inštruktori raftingu počas splavu trvajúceho približne 4 hodiny. Centrum vodných športov obvykle zapožičiava neoprén, prilbu, záchrannú vestu aj neoprénové topánky. Je nutné si so sebou priniesť plavky a osušku, nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť s týmto športom a je vhodný naozaj pre každého kto vie plávať. Celodenný výlet.

THE LAND OF THE LEGENDS

THE LAND OF THE LEGENDS
Najväčší zábavný park na tureckej riviére. Kráľovstvo pre malých aj veľkých! Súčasťou zábavného parku je aj delfinárium, kde sa každý deň koná vzrušujúce vystúpenie cvičených delfínov, úžasných dvoch bielych veľrýb a hravých tuleňov. Show s profesionálnymi cvičiteľmi vyvrcholí možnosťou plávania spolu s delfínmi. Miesto, kde sa rozprávky stávajú skutočnosťou! Poldenný/ celodenný výlet.

Prepočet ceny a Rezervácia

Načítavam...
Zadajte parametre pre výpočet ceny dovolenky

...

Nezáväzná rezervácia

...

Dopyt po individuálnej ponuke

Zľava až 5%

Pri online rezervácií

Finálnu výšku zľavy pri online rezervácií Vám prepočíta náš pracovník pri finalizácii Vašej rezervácie. Výška zľavy sa lísi v závislosti od vybranej ponuky.Nastaviť počet osôb