------

Kaya Palazzo - Turecko

Kaya Palazzo foto
Bratislava
  ★★★★★
Turecko
Belek
Voľné termíny
Popis hotela
Video
Mapa
Výlety
Letisko Odlet Prílet Cena od
Bratislava 28.09. 05.10. 1 460 €
Letisko: Bratislava
28.09. - 05.10
od 1 460 €

Hotel Kaya Palazzo

Kaya Palazzo Resort Vám umožní pocítiť osobitú a špecifickú architektúru už keď vstúpite do hotela a bude Vás baviť svojim komfortom, luxusom, nádherou a priestrannosťou. Kaya Palazzo Resort bol navrhnutý svetoznámou architektonickou firmou WATG a má perfektný dizajn postavený starostlivo ako všetky ostatné luxusné hotely sveta navrhnuté touto spoločnosťou.

Popis

Hotel disponuje SPA centrum s rozlohou 3.500 metrov, izbami s výhľadom na more, poskytuje nekonečnú zábavu pre deti, A la Carte reštaurácie medzinárodnej kuchyne a súkromné služby návštevníkom. Luxusný rezort s kvalitnými službami je vhodný hlavne pre rodiny s deťmi, ale takisto pre nadšených golfistov či páry. Nechajte sa rozmaznávať tureckou pohostinosťou a vychutnajte si skvelé ultra all inclusive služby tohto obľúbeného hotela.

Poloha

Hotel sa nachádza 27 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

Do centra najbližšieho mestečka Kadriya je 2,5 km a od centra Beleku je hotel vzdialený 6 km.


Ubytovanie

Superior izba s výhľadom na more: 39 m²

Štandardná izba s výhľadom na more, situovaná v hlavnej budove. Izba má 1 spálňu s jednou manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými jednolôžkovými posteľami, rozkladacím gaučom, vlastným balkónom, kúpelňu s vaňou alebo sprchou a toaletou,  WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, župan a papuče, sušič na vlasy.


Superior izba Swim-Up: 39 m² 

Izba sa nachádza v hlavnej budove s výhľadom na bazény. Má vlastnú terasu s priamym vstupom do bazéna, 1 spálňu s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, kúpelňu s vaňou, 1 sprchu, toaletu, WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, župan a papuče, sušič na vlasy.


Suite s výhľadom na more: 79 m²

Priestranná izba situovaná v hlavnej budove s výhľadom na bazén a more. Má jednu spálňu s manželskou posteľou, 1 obývaciu miestnosť s posuvnými dverami, 2 toalety, 1 kúpelňu s hydromasážnou vaňou, 2 sprchy, vlastný balkón. K vybaveniu izby patrí LCD TV, WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, župan a papuče, sušič na vlasy.


Palazzo Suita s výhľadom na more: 108 m²

Priestranná izba situovaná v hlavnej budove s výhľadom na more a bazén. Má vlastnú terasu alebo balkón s lehátkami a slnečníkom. Suita pozostáva z 1 spálne s manželskou posteľou, 1 obývacej miestnosti, 2 toalety,2 sprchy, 1 kúpelňa s hydromasážnou vaňou. K vybaveniu izby patrí LCD TV, WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, župan a papuče, sušič na vlasy.

 

Suita Swim-Up: 79 m²

Priestranná izba situovaná v hlavnej budove s výhľadom na more a bazén. Má vlastnú terasu s priamym vstupom do zdieľaného bazéna. Izba pozostáva z 1 spálne s manželskou posteľou, 1 obývacia miestnosť s posuvnými dverami, 2 toalety, 1 kúpelňu s hydromasážnou vaňou, 2 sprchy. K vybaveniu izby patrí LCD TV, WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, župan a papuče, sušič na vlasy.


Rodinná suita Duplex: 108 m² 

Rodinný mezonet situovaný v hlavnej budove s výhľadom na bazén. Izba pozostáva z 2 spální z toho v jednej je manželská posteľ, v druhej dve oddelené jednolôžkové postele, 1 obývacia miestnosť, 3 toalety, 1 kúpelňa s hydromasážnou vaňou, 3 sprchy, vlastný balkón. K vybaveniu izby patrí LCD TV, WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, župan a papuče, sušič na vlasy.


Rodinná suita Swim-Up: 108 m²

Rodinný mezonet situovaný v hlavnej budove s výhľadom na bazén. Má vlastnú terasu s priamym vstupom do zdieľaného bazéna. Izba pozostáva z 2 spální, z toho v jednej je manželská posteľ, v druhej dve oddelené jednolôžkové postele, 1 obývacia miestnosť, 3 toalety, 1 kúpelňa s hydromasážnou vaňou, 3 sprchy, vlastný balkón. K vybaveniu izby patrí LCD TV, WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, župan a papuče, sušič na vlasy.


Villa Ducale: 175 m²

Luxusná vila je situovaná v blízkosti pláže. Celková rozloha vrátane exteriéru je 484 m². Vila pozostáva z 1 spálne s manželskou posteľou, vlastnou kúpelňou a šatníkom, 2 spální s oddelenými jednolôžkovými posteľami, každá s vlastnou kúpelňou, 1 obývacia miestnosť prepojená s americkou kuchyňou, 1 miestnosť pre bábätko a opatrovateľku s vlastnou kúpelňou, chodba a terasa s lehátkami a slnečníkmi. K vile patrí privátny bazén 200m² (v zime zatvorený) a pavilón na pláži. Súčasťou vybavenia je LCD TV, WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, župan a papuče, sušič na vlasy, značková kozmetika HERMES.


Villa Venice: 138 m²

Luxusná vila je situovaná v hlavnej budove s priamym vstupom do zdieľaného bazéna. Vila pozostáva z 1 spálne s manželskou posteľou, kúpelňou a šatníkom, 2 spální s manželskými posteľami so zdieľanou kúpelňou, 2 toalety,1 obývacia miestnosť prepojená s americkou kuchyňou, 1 miestnoť pre bábätko a opatrovateľku s vlastnou kúpelňou, chodba a terasa s jacuzzi. K vile patrí privátny pavilón na pláži. Súčasťou vybavenia je LCD TV, WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, župan a papuče, sušič na vlasy,značková kozmetika HERMES.


Villa Verona s 2 spálňami: 130m²

Luxusná vila, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí s výhľadom na golfové ihrisko. Vila má 2 samostatné spálne, jednu s manželskou posteľou a druhú s dvomi oddelenými jednolôžkovými posteľami, 1 obývaciu miestnosť prepojenú s americkou kuchyňou, 2 toalety, 2 kúpelne, terasu s lehátkami a slnečníkmi, privátny vonkajší bazén (96 m²) a vlastný pavilón na pláži v blízkosti vily. Súčasťou vybavenia je LCD TV, WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, župan a papuče, sušič na vlasy, značková kozmetika HERMES.


Villa Verona 3 spálňami: 265m²

Luxusná vila, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí s výhľadom na golfové ihrisko. Vila má 3 samostatné spálne, jednu s manželskou posteľou a dve s dvomi oddelenými jednolôžkovými posteľami, 1 obývaciu miestnosť prepojenú s americkou kuchyňou, 3 toalety, 3 kúpelne,1 jacuzzi, 1 miestnosť pre bábätko a opatrovateľku s vlastnou kúpelňou, terasu s lehátkami a slnečníkmi, privátny vonkajší bazén (135 m²) a vlastný pavilón na pláži v blízkosti vily. Súčasťou vybavenia je LCD TV, WiFi pripojenie na internet, LCD TV, digitálny trezor, župan a papuče, sušič na vlasy, značková kozmetika HERMES.


Stravovanie

Hlavná reštaurácia The Palazzo  
Raňajky 07:00-10:30 
Neskoré raňajky 10:30 11:00 
Obed 12:30 14:30 
Večera 19:00-21:30 (tematické večere)
Nočný bufet 00:00-03:00 (snack, polievka,šaláty)

Detské jedlo v hlavnej reštaurácií:
Raňajky 07:00-10:30 
Neskoré raňajky 10:30 11:00 
Obed 12:30 14:30 
Večera 19:00-21:30
*formou otvoreného bufetu

LIVIO SNACK BAR

Zmrzlina, nanuky 12:00 18:00

Snack 12:00-17:00

Cukráreň 10:30 19:00 

 

5 A´la carte reštaurácií - nutná rezervácia vopred
ASIATICO-ázijská      19:00-22:00 - za poplatok
BEIRUT-libanonská    19:00-22:00 - za poplatok

TULIPANO- talianska  19:00-22:00 - za poplatok

LIVIO- rybacia           19:00-22:00 - zadarmo

LIVIO-steak house     19:00-22:00- zadarmo
 
A´la Carte raňajky- bez poplatku,nutná rezervácia vopred

TULIPANO reštaurácia 09:00-11:00


7 Barov:

Lobby lounge bar 09:00 00:00 
Bar pri bazéne  10:00 00:00 
VIP Lounge Bar 10:00- 19:00
Bar na móle  10:00-18:00
Cigar bar  24 hodín denne
Golf Club Bar 07:00-19:00 
Elenore Nočný Club 23:30-03:00

Vybavenie hotela

Vstupná hala s 24 hodinovou recepciou  • hlavná reštaurácia The Palazzo  •  5 A´la Carte reštaurácií  • 7 barov  • cukráreň  • tenisové kurty  • 18 jamkové golfové ihrisko Kaya Eagles  • aquapark  • 10 bazénov  • 7 tobogánov  • fitness centrum  • 3 futbalové ihriská  • volejbalové a basketbalové ihriská  •  vodné a plážové športy  • Spa centrum  • turecké kúpele  • sauna  • masáže a rôzne skrášľovacie procedúry  • animačné programy počas celého dňa a večera  • služby doktora  • práčovňa  • obchodná pasáž  • konferenčné miestnosti  

Pláž

Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky, lehátka a matrace zdarma. Súčasťou je plážový bar, reštaurácia a mólo.

K dispozícií sú za poplatok privátne plážové pavilóny. Vodné športy za poplatok.

Pre deti

Hotel ponúka bohatý animačný program pre deti všetkých vekových kategórií. O zábavu sa stará profsionálny medzinárodný tím animátorov.


Miniklub je otvorený od 10:00-00:00 a je rozdelný na dve časti:


Mini Klub 4-12 rokov

Teens Klub 13-16 rokov


Denné aktivity, športové aktivity a ostatné animačné podujatia a programy nájdete na rozpise na nástenke v miniklube.


Ďalšie možnosti pre najmenších:

Detský kočík (za depozit)

Detskú vanička

Mini toaleta, nočník

Mlieko do minibaru na izbe (zadarmo)

Detské jedlo (v detskom kútiku v hl. reštaurácií) dostupný aj mixér na kašičky

Baby Phone (za depozit)

Opatrovateľka ( za poplatok)

Zoorganzovanie narodeninovej oslavy (za poplatok) 

Wellness a zdravie

Dizajnové SPA centrum sa rozkladá na ploche 3500 m2 a jeho súčasťou je aj plne zariadené fitness centrum.

Otváracie hodiny: 09:00 - 20:00.


Služby vrámci programu ultra all inclusive:

Vnútorný bazén

Sauna

Turecký kúpeľ-hamam

Parná miestnosť

Ochladzovacia stena

Relaxačná zóna


Služby za poplatok:

Masáže

Ošetrenia tváre a kozmetické procedúry

VIP turecký kúpeľ - hamam

SPA Suita

Koncept

ULTRA ALL INCLUSIVE

WIFI

Wifi pripojenie je zadarmo v celom areáli hotela

ANTALYA CITY TOUR

ANTALYA CITY TOUR
Antalya City Tour
Krásne 2-miliónové mesto na brehoch Stredozemného mora, ktoré je považované za hlavné mesto Tureckej riviéry. 2-miliónové mesto na brehoch Stredozemného mora je cieľom mnohých turistov, ktorí mieria buď do starého mesta Antalye alebo do častí východne a západne od centra. Za najkrajšie miesta Antalye sa považuje prístav pod starým mestom a asi 50-metrový vodopád Duden Selale. Východne od Antalye sa nachádza medzinárodné letisko, ktoré je vstupnou bránou pre turistov prichádzajúcich na Tureckú riviéru.  Pre staré mesto Antalye je typická drevená a kamenná architektúra, úzke uličky a usporiadanie starého mesta okolo prístavu. Starý prístav je malá zátoka obkolesená útesmi. Dominantou je Flautový tehlový minaret z 13. storočia s modrou mozaikou. Východná strana starého mesta je obklopená hradbami s Hadriánovou bránou. Staré mesto je obkolesené modernejšou mestskou časťou, v ktorej sa nachádzajú obchody, banky, reštaurácie. Poldenný výlet.

AQUARIUM ANTALYA

AQUARIUM ANTALYA
Antalya Aquarium
Objavte podmorský svet s tisíckami zaujímavých živočíchov v jednom z najväčších akvárií na svete, ktoré ponúka 40 tematických akvárií, tunel dlhý 131m a široký 3m. Okrem toho tu nájdete snežný svet a ľadové múzeum, tropikárium s plazmi z celého sveta a zážitkové  4D kino. Poldenný výlet.

HIP-NOTICS CABLE PARK

HIP-NOTICS CABLE PARK

Nachádza sa na južnom pobreží Turecka iba kúsok od Beleku, kde leto vydrží osem mesiacov a dokonca aj v zimných dňoch sú mierne a príjemné.
Len 10 minút od Beleku Hip-Notics Cable Park.
Hip-notics pozostáva z troch umelo vytvorených jazier, ktoré sú stále kŕmené chladnou horskou vodnou nádržou na ceste z pohoria Taurus do Stredozemného mora. Jazerá sú približne 170 cm hlboké; dostatočne plytké, aby voda ostala v teple väčšinu roka. Nachádza sa na úpätí a na hlavnej ceste Antalya-Na Hip-notic jazerá pokrývajú približne 90 000 štvorcových metrov celkovej rozlohy.

Hip-Notics ponúka adreanalínovú jadzu na wake-boardoch. Je vhodný pre profesionálov ako aj amatérov.
Požičovňa vybavenia je zahrnutá v cene za vstup.Vybavenie, ako sú dosky, väzby, prilby a záchranné vesty.

Wi-Fi je k dispozícii v celej spoločnosti Hip-Notics, takže naši hostia môžu zostať v kontakte s domovom a prácou.

Kaviareň ponúka možnosti rýchleho občerstvenia. Mnoho nadrozmerných vankúšov je roztrúsených pozdĺž jazier, takže návštevníci môžu relaxovať, keď nejazdia.

Spoločnosť Hip-Notics je vybavená profesionálnym zvukovým systémom a reproduktormi po celom jazere, takže jazdec si môže počúvať svoju obľúbenú hudbu pri jazde po vode.

Nočné jazdectvo je tiež k dispozícii a je potešenie z našich osvetlených jazier.

JEPP SAFARI TOUR

JEPP SAFARI TOUR


Jeep Safari
Výlet s dobrodružnou jazdou džípom do nádhernej prírodnej scenérii pohoria Taurus. Terénnymi autami prejdete cez lesnatú krajinu a dostanete sa ku skrytým zálivom s krásnou, čistou vodou a k vodopádom miestnych riečok. Vychutnajte si stretnutie s nomádmi, ich kultúrou, radosť z divokej jazdy a dobrého jedla nakoniec. Celodenný výlet.

RAFTING NA DIVOKEJ VODE

RAFTING NA DIVOKEJ VODE
Rafting na divokej vode
Rafting na divokej vode je jeden z najpopulárnejších športov v Turecku. Výlet je určený pre všetkých, ktorí chcú do svojej dovolenky vniesť viac športu a adrenalínových prvkov. Zažijete dobrodružstvo a nezabudnuteľné zážitky pri splavovaní rieky Koprulu, kde sa o Vašu zábavu postarajú skúsení a odborní inštruktori raftingu počas splavu trvajúceho približne 4 hodiny. Centrum vodných športov obvykle zapožičiava neoprén, prilbu, záchrannú vestu aj neoprénové topánky. Je nutné si so sebou priniesť plavky a osušku, nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť s týmto športom a je vhodný naozaj pre každého kto vie plávať. Celodenný výlet.

THE LAND OF THE LEGENDS

THE LAND OF THE LEGENDS
Najväčší zábavný park na tureckej riviére. Kráľovstvo pre malých aj veľkých! Súčasťou zábavného parku je aj delfinárium, kde sa každý deň koná vzrušujúce vystúpenie cvičených delfínov, úžasných dvoch bielych veľrýb a hravých tuleňov. Show s profesionálnymi cvičiteľmi vyvrcholí možnosťou plávania spolu s delfínmi. Miesto, kde sa rozprávky stávajú skutočnosťou! Poldenný/ celodenný výlet.

Prepočet ceny a Rezervácia

Načítavam...
Zadajte parametre pre výpočet ceny dovolenky

...

Nezáväzná rezervácia

...

Dopyt po individuálnej ponuke

Zľava až 5%

Pri online rezervácií

Finálnu výšku zľavy pri online rezervácií Vám prepočíta náš pracovník pri finalizácii Vašej rezervácie. Výška zľavy sa lísi v závislosti od vybranej ponuky.Nastaviť počet osôb