------

Susesi Luxury Resort - Turecko

Susesi Luxury Resort foto
Voľné termíny
Popis hotela
Video
Mapa
Výlety
Žiadne voľné termíny

Hotel Susesi Luxury Resort

Obľúbený 5* hotel, ktorý splní aj požiadavky náročných klientov otvoril svoje brány v roku 2007. Jeho atmosféru si vychutnajú všetky vekové kategórie. Hotel sa skladá z hlavnej terasovitej budovy a niekoľkých luxusných viliek vo veľkej záhrade s bazénmi.

Popis

Hotel Susesi Luxury ponúka pre svojich hostí bezchybné a nezabudnuteľné služby. Dominantou areálu je tropická záhrada, kde je vytvorená ideálna rovnováha medzi leňošením na pláži, oddychom v komfortných izbách a množstvom športových aktivít.  Hotel stavia na kvalitnej strave, prvotriednych službách a vysokom komforte.Poloha

Nachádza sa priamo na pláži, len pár minút jazdy autom od centra Beleku s nákupnými možnosťami a cca. 35 minút jazdy z medzinárodného letiska v Antalyi.

Ubytovanie

Všetky izby sú vybavené kávovarom, minibarom, trezorom, sušičom na vlasy, telefónom, TV, klimatizáciou, vaňou alebo sprchovým kútom. Izby majú balkón alebo terasu.

 

Deluxe izba: 40 m²

Moderne zariadená dvojlôžková izba s max. 2 prístelkami sa nachádza v hlavnej budove alebo v lake house areáli.

 

Deluxe Superior izba: 63 m² 

Izba sa nachádza vo vedľajšom trakte "terrace house" na prvom podlaží s prístupom do záhrady (Deluxe Superior Garden room) alebo druhom podlaží s prístupom do bazéna cez balkónové schodište (Deluxe Superior Pool room). Izba je rozdelená na dve časti posuvnými dverami. 
 

Rodinná izba Triplex: 115 m²

3-podlažná izba s obývacou izbou a s 3 spálňami (2 spálne na 2. podlaží a 1 spálňa na 3. podlaží). Spálňa na 3. podlaží je navrhnutá pre deti a schodisko smerujúce zo spálne do obývačky je vybavené bezpečnostnou zábranou pre deti. Každá spálňa má k dispozícii vlastnú kúpeľňu, WC a TV. Nachádza sa vo vedľajšom trakte v časti "lake houses" a všetky izby tohto typu majú prístup k bazénu cez balkónové schodište.
 
Senior Suita:
76 m²

Izba pozostáva zo spálňe, obývacej izby a 2 kúpeľní. Nachádza sa v hlavnej budove s výhľadom na krajinu alebo na more a časť z nich sa nachádza v časti "lake houses".
 
Love Lake Suita: 80 m²

Pozostáva zo spálne, obývacej izby a 2 kúpeľní, jedna z nich je s jacuzzi. Nachádza sa v 2-podlažných blokoch v časti "lake houses", má súkromné terasy s priamym vstupom do bazéna. Na jednej terase sa nachádzajú 2 lehátka so slnečníkom, na druhej sa nachádza stôl so stoličkami.


Junior Royal Suita: 165 m²

Nachádza sa v hlavnej budove, má obývaciu izbu a 2 spálne s výhľadom na more, každá spálňa má vlastnú kúpeľňu s jacuzzi. Izba ponúka tiež 3 mini bary.
 
Royal Suita:
206 m²

Nachádza sa v hlavnej budove, má súkromnú 60 m² terasu s 20 m² plaveckým bazénom, obývaciu izbu a 2 spálne s výhľadom na more, každá spálňa má vlastnú kúpeľňu s jacuzzi.
 
King Suita:
420 m2

Nachádza sa na najvyššom podlaží hlavnej budovy, pozostáva z 2 spální, veľkej obývacej izby s jedálenskou časťou, kúpeľne s jacuzzi, 100 m² terasy a 40 m² bazéna.
 
VIP Villa: 750 m²

Dvojpodlažná vila so súkromnou záhradou a bazénmi, leží iba 100 m od mora. Na prízemí sa nachádza veľká obývacia izba s jedálenskou časťou, kuchyňou, barom a domácim kinom. Ďalej tu nájdete tiež izbu pre komorníka, vnútorný vyhrievaný bazén, fitness, saunu či parný kúpeľ. Na poschodí sa nachádzajú 4 spálne, každá s vlastnou kúpeľňou a balkónom, hlavná spálňa má tiež jacuzzi.

Stravovanie

A´la Carte reštaurácie (19:00 - 22:30)

Tugra (turecká)

Ada (mexická)

Tumanna (grill)

Paprica (talianska)

Cassia (východoázijská)

Alesta (ryby, morské plody)


2 snack reštarácie, 11 barov a cukráreň.

Vybavenie hotela

5-poschodová hlavná a 4-poschodová vedľajšia budova • 554 izieb • hlavná reštaurácia s časťou pre deti • 6 A´la carte reštaurácií (turecká, talianska, ázijská, steak house, mexicka, morské plody) • kongresové centrum • 12 barov • vonkajší bazén • vnútorný bazén • detský bazén • mini klub (4 – 7 rokov) • midi klub (8 – 12 rokov) • teenage klub (13 – 17r.) • detské ihrisko • fitness • turecké kúpele • sauna • SPA • masáže • čistiareň • room service • herňa (PC a video hry) • kaderníctvo • nákupná pasáž • Wi-Fi

Pláž

K dispozícii je piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora.

Hostia môžu využívať plážový servis - plážové osušky, ležadlá, slnečníky a plážový bar.

Pre deti

Pre deti je k dispozícii Carreta Kids Mini club (4 - 7 rokov) a Midi club (8 - 12 rokov). Pre svojich malých návštevníkov ponúka 2 bazény so šmykľavkami, ihrisko, detské kino, miestnosť na spanie, šatňu, mini amfiteáter a možnosť sledovať club pomocou kamerového systému z vlastnej TV na izbe. Animátori sú tu od 10:00 do 23:00.


Pre starších je k dispozícii Cool Age Teenage club (13 - 16 rokov). Svojim návštevníkom ponúka herňu, DJ set, bar s nealkoholickými nápojmi, internet a rôzne tímové hry a aktivity. Animátori sú tu od 10:00 do 18:00 a od 20:00 do 23:00.

Šport a zábava

Bez poplatku môžu hostia využívať tenisové kurty, mini futbal, stolný tenis, plážový volejbal, squash, cvičenia zumba, pilates, basketbal, aquafitness, šípky, fitness centrum, denné a večerné animácie, aquapark.


Za poplatok sa dá využiť profesionálne futbalové ihrisko, golfové ihrisko, tenisové kurty s večerným osvetlením, vodné športy, biliard, bowling.

Wellness a zdravie

La Calisse SPA sa rozprestiera na ploche 4,500 m². Bez poplatku svojim hosťom ponúka 2 vyhrievané vnútorné bazény, turecký kúpeľ, saunu, oddychovú miestnosť, fitness centrum a vitamin bar. Za poplatok môžu hostia vyskúšať rôzne typy masáží.

Koncept

ULTRA ALL INCLUSIVE

WIFI

K dispozícii je Wifi v lobby a na izbách bez poplatku.

ANTALYA CITY TOUR

ANTALYA CITY TOUR
Antalya City Tour
Krásne 2-miliónové mesto na brehoch Stredozemného mora, ktoré je považované za hlavné mesto Tureckej riviéry. 2-miliónové mesto na brehoch Stredozemného mora je cieľom mnohých turistov, ktorí mieria buď do starého mesta Antalye alebo do častí východne a západne od centra. Za najkrajšie miesta Antalye sa považuje prístav pod starým mestom a asi 50-metrový vodopád Duden Selale. Východne od Antalye sa nachádza medzinárodné letisko, ktoré je vstupnou bránou pre turistov prichádzajúcich na Tureckú riviéru.  Pre staré mesto Antalye je typická drevená a kamenná architektúra, úzke uličky a usporiadanie starého mesta okolo prístavu. Starý prístav je malá zátoka obkolesená útesmi. Dominantou je Flautový tehlový minaret z 13. storočia s modrou mozaikou. Východná strana starého mesta je obklopená hradbami s Hadriánovou bránou. Staré mesto je obkolesené modernejšou mestskou časťou, v ktorej sa nachádzajú obchody, banky, reštaurácie. Poldenný výlet.

AQUARIUM ANTALYA

AQUARIUM ANTALYA
Antalya Aquarium
Objavte podmorský svet s tisíckami zaujímavých živočíchov v jednom z najväčších akvárií na svete, ktoré ponúka 40 tematických akvárií, tunel dlhý 131m a široký 3m. Okrem toho tu nájdete snežný svet a ľadové múzeum, tropikárium s plazmi z celého sveta a zážitkové  4D kino. Poldenný výlet.

HIP-NOTICS CABLE PARK

HIP-NOTICS CABLE PARK

Nachádza sa na južnom pobreží Turecka iba kúsok od Beleku, kde leto vydrží osem mesiacov a dokonca aj v zimných dňoch sú mierne a príjemné.
Len 10 minút od Beleku Hip-Notics Cable Park.
Hip-notics pozostáva z troch umelo vytvorených jazier, ktoré sú stále kŕmené chladnou horskou vodnou nádržou na ceste z pohoria Taurus do Stredozemného mora. Jazerá sú približne 170 cm hlboké; dostatočne plytké, aby voda ostala v teple väčšinu roka. Nachádza sa na úpätí a na hlavnej ceste Antalya-Na Hip-notic jazerá pokrývajú približne 90 000 štvorcových metrov celkovej rozlohy.

Hip-Notics ponúka adreanalínovú jadzu na wake-boardoch. Je vhodný pre profesionálov ako aj amatérov.
Požičovňa vybavenia je zahrnutá v cene za vstup.Vybavenie, ako sú dosky, väzby, prilby a záchranné vesty.

Wi-Fi je k dispozícii v celej spoločnosti Hip-Notics, takže naši hostia môžu zostať v kontakte s domovom a prácou.

Kaviareň ponúka možnosti rýchleho občerstvenia. Mnoho nadrozmerných vankúšov je roztrúsených pozdĺž jazier, takže návštevníci môžu relaxovať, keď nejazdia.

Spoločnosť Hip-Notics je vybavená profesionálnym zvukovým systémom a reproduktormi po celom jazere, takže jazdec si môže počúvať svoju obľúbenú hudbu pri jazde po vode.

Nočné jazdectvo je tiež k dispozícii a je potešenie z našich osvetlených jazier.

JEPP SAFARI TOUR

JEPP SAFARI TOUR


Jeep Safari
Výlet s dobrodružnou jazdou džípom do nádhernej prírodnej scenérii pohoria Taurus. Terénnymi autami prejdete cez lesnatú krajinu a dostanete sa ku skrytým zálivom s krásnou, čistou vodou a k vodopádom miestnych riečok. Vychutnajte si stretnutie s nomádmi, ich kultúrou, radosť z divokej jazdy a dobrého jedla nakoniec. Celodenný výlet.

RAFTING NA DIVOKEJ VODE

RAFTING NA DIVOKEJ VODE
Rafting na divokej vode
Rafting na divokej vode je jeden z najpopulárnejších športov v Turecku. Výlet je určený pre všetkých, ktorí chcú do svojej dovolenky vniesť viac športu a adrenalínových prvkov. Zažijete dobrodružstvo a nezabudnuteľné zážitky pri splavovaní rieky Koprulu, kde sa o Vašu zábavu postarajú skúsení a odborní inštruktori raftingu počas splavu trvajúceho približne 4 hodiny. Centrum vodných športov obvykle zapožičiava neoprén, prilbu, záchrannú vestu aj neoprénové topánky. Je nutné si so sebou priniesť plavky a osušku, nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť s týmto športom a je vhodný naozaj pre každého kto vie plávať. Celodenný výlet.

THE LAND OF THE LEGENDS

THE LAND OF THE LEGENDS
Najväčší zábavný park na tureckej riviére. Kráľovstvo pre malých aj veľkých! Súčasťou zábavného parku je aj delfinárium, kde sa každý deň koná vzrušujúce vystúpenie cvičených delfínov, úžasných dvoch bielych veľrýb a hravých tuleňov. Show s profesionálnymi cvičiteľmi vyvrcholí možnosťou plávania spolu s delfínmi. Miesto, kde sa rozprávky stávajú skutočnosťou! Poldenný/ celodenný výlet.

Prepočet ceny a Rezervácia

Načítavam...
Zadajte parametre pre výpočet ceny dovolenky

...

Nezáväzná rezervácia

...

Dopyt po individuálnej ponuke

Zľava až 5%

Pri online rezervácií

Finálnu výšku zľavy pri online rezervácií Vám prepočíta náš pracovník pri finalizácii Vašej rezervácie. Výška zľavy sa lísi v závislosti od vybranej ponuky.Nastaviť počet osôb