------

Titanic Deluxe - Turecko

Titanic Deluxe foto
Voľné termíny
Popis hotela
Video
Mapa
Výlety
Žiadne voľné termíny

Hotel Titanic Deluxe

Luxusný hotel s jedinečnou architektúrou je súčasťou prestížnej hotelovej siete Titanic. Tento exkluzívny hotel sa nachádza v krásnej subtropickej záhrade a v blízkosti vlastnej piesočnatej pláže. Všetko v hoteli Titanic Deluxe je navrhnuté v každom detaile pre maximálne pohodlie hostí.

Vrelo odporúčame pre rodiny s deťmi a samozrejme aj pre páry.

Popis

Hotelový komplex obklopujú rozprávkové borovicové lesy a tiahne sa popri rieke Besgoz. Očarí Vás najmä jeho veľkoleposť, luxusný interiér a obrovský areál, ktorý pripomína malé mestečko, v ktorom nájdete všetko, čo potrebujete.

Poloha

Titanic Deluxe sa nachádza 25 km od letiska v Antalyi a 6 km od samotného centra Beleku. Hostia môžu využiť nielen miestnu dopravu tzv. dolmušmi, ale taktiež VIP transfery alebo hotelovú taxi službu.

Ubytovanie


Štandardná izba: 34 m2

Všetky izby majú balkón. Izba poskytuje takiež minibar, čajový a kávový servis, LED TV, satelit, bezdrôtové pripojenie na internet, telefón, centrálnu klimatizáciu, trezor,  sprchový kút, toaletu, kozmetické zrkadlo a sušič vlasov. Hotelový komplex disponuje taktiež 8 štandardnými izbami pre hendikepovaných hostí.


Superior izba: 39 m2

Všetky izby majú balkón. Izba poskytuje takiež minibar, čajový a kávový servis, LED TV, satelit, bezdrôtové pripojenie na internet, telefón, centrálnu klimatizáciu, trezor, kozmetické zrkadlo a sušič vlasov.


Deluxe Izba: 70 m2

Všetky izby majú balkón. Izba poskytuje takiež minibar, čajový a kávový servis, LED TV, satelit, bezdrôtové pripojenie na internet, telefón, centrálnu klimatizáciu, trezor, kozmetické zrkadlo a sušič vlasov.


Rodinná izba v hlavnej budove: 80 m2

Suita má 2 spálňe, pričom jedna je s dvojlôžkovou posteľou a druhá s dvomi oddelenými lôžkami. Izba disponuje taktiež dvomi kúpeľňami. Všetky izby majú balkón. Izba poskytuje takiež minibar, čajový a kávový servis, LED TV, satelit, bezdrôtové pripojenie na internet, telefón, centrálnu klimatizáciu, trezor, kozmetické zrkadlo a sušič vlasov.


Rodinná izba - Pool Balcony Suita/ Pool Terrace Suita: 80 m2  

Tieto suity sú umiestnené v zelenej záhrade v areáli viliek. Majú 2 spálne, pričom jedna je s dvojlôžkovou posteľou a druhá s dvomi oddelenými lôžkami. Rovnako sa v izbe nachádzajú 2 kúpeľne. Izba poskytuje takiež minibar, čajový a kávový servis, LED TV, satelit, bezdrôtové pripojenie na internet, telefón, centrálnu klimatizáciu, trezor, kozmetické zrkadlo a sušič vlasov.

Stravovanie

ULTRA ALL INCLUSIVE


- lokálne a importované alkoholické a nealkoholické nápoje

- nápoje servírované podľa menu vo všetkých baroch, na terase, v lobby, v bare pri bazéne

- výber domácich vín v hlavnej reštaurácii

- čajovňa a kaviareň Bebek Café & Patisserie


Bary:
Cordelia - lobby bar

Noble - Irish pub

Caprice - patisserie

Bebek - coffee and tea house

Centric - pool bar

Comfort - pool bar

Aqua - pool bar

Olimpic - pool bar

Solaris - beach bar

Aristocrat - lounge bar

Citrus - vitamin Bar SPA

Target - bowling Bar

Eternity - night club and disco bar


Reštaurácie:


Hlavná reštaurácia

5 častí - Diverso, Hurrem, La Paglia, Classico, Modrano: otvorený bufet
Raňajky 07:00-11:00

Obed 12:30-14:30

Večera 19:00-21:30

Poppet´s Railway - detské menu v hlavnej reštaurácii
Nočný bufet 00:00-03:00


Caprice - cukráreň a kaviareň

Green Lagoon - snack - turecké jedlá a zmrzlina

Stella - snack na pláži

Ice Bar - zmrzlina

Room Servis za príplatok


A´la Carte reštaurácie: 6

Pascarella - talianska

Okeanos - ryby a dary mora

Hasir - turecká

Beef Grill Club - voliteľné menu s grill špecialitami

Boat Dinner - servírované jedlo na lodi na rieke

Cabana Dinner - špeciálne voliteľné menuVybavenie hotela

hlavná reštaurácia • 6 A´la carte reštaurácií • 13 exkluzívnych barov • hlavný vonkajší bazén •  vyhrievaný vonkaší bazén s morskou vodou • aquapark so šmykľavkami a tobogánmi • olympijský plavecký bazén • vyhrievaný vnútorný bazén • 4 detské bazény •  Hammam • čistiareň • požičovňa áut a elektrických bicyklov • lekárska ordinácia • lodný transfer na pláž • detský miniklub s množstvom atrakcií • medzinárodný animačný tím • športové animačné aktivity • fitness • sauny • turecké kúpele • oddychová zóna • spa • masáže • kozmetický salón • manikúra/pedikúra • solárium • kaderníctvo • luxusná nákupná pasáž • disco • nočný klub • 7 tenisových kurtov • multifunkčné ihrisko • 3 futbalové ihriská • exkluzívne golfové ihrisko

Pláž

Piesková pláž s pozvoľným vstupom do mora • pohodlná doprava na pláž loďkou • bezplatný plážový servis (slnečníky a ležadlá) • centrum vodných športov za poplatok

Pre deti

- detské bazény, tobogány a šmykľavky

- miniklub s množstvom atrakcií

  • Tini-Mini (0-3 roky);
  • Tini-Midi (4-7 rokov);
  • Tini-Maxi (8-11 rokov);
  • Tin-Age (11 a viac rokov)

- stráženie detí od 36 mesiacov - za poplatok

- detské ihrisko, herňa, gymnastická miestnosť, tanečná miestnosť, knižnica, kino


Detský klub 10:00-24:00

Šport a zábava

Hotel ponúka širokú škálu športov. Na svoje si prídu nadšenci vodných, ale i klasických športov ako futbal, golf, basketbal, volejbal, tenis, šípky, bowling, biliard a mnohé ďalšie.
Hosťom je k dispozícii fitness centrum o rozlohe 620 m2 vybavené 5* strojmi a inštruktormi, ktorí sú Vám kedykoľvek k dispozícii.
Pre milovníkov plávania sa hotel Titanic Deluxe môže pochváliť veľkým 1250 m2 olympíjskym bazénom.

Wellness a zdravie

Hotel Titanic Deluxe má jedno z najkvalitnejších a rozlohou najväčších SPA hotelových centier o rozlohe 13 000 m2, kde sa nachádzajú:


- vyhrievané bazény
- turecké kúpele

- relaxačná zóna
- saunový svet

- masážne miesnosti

- vitamin bar

- snow room

- parná kúpeľ

Koncept

ULTRA ALL INCLUSIVE

WIFI

WiFi ZDARMA v celom areáli hotela.

ANTALYA CITY TOUR

ANTALYA CITY TOUR
Antalya City Tour
Krásne 2-miliónové mesto na brehoch Stredozemného mora, ktoré je považované za hlavné mesto Tureckej riviéry. 2-miliónové mesto na brehoch Stredozemného mora je cieľom mnohých turistov, ktorí mieria buď do starého mesta Antalye alebo do častí východne a západne od centra. Za najkrajšie miesta Antalye sa považuje prístav pod starým mestom a asi 50-metrový vodopád Duden Selale. Východne od Antalye sa nachádza medzinárodné letisko, ktoré je vstupnou bránou pre turistov prichádzajúcich na Tureckú riviéru.  Pre staré mesto Antalye je typická drevená a kamenná architektúra, úzke uličky a usporiadanie starého mesta okolo prístavu. Starý prístav je malá zátoka obkolesená útesmi. Dominantou je Flautový tehlový minaret z 13. storočia s modrou mozaikou. Východná strana starého mesta je obklopená hradbami s Hadriánovou bránou. Staré mesto je obkolesené modernejšou mestskou časťou, v ktorej sa nachádzajú obchody, banky, reštaurácie. Poldenný výlet.

AQUARIUM ANTALYA

AQUARIUM ANTALYA
Antalya Aquarium
Objavte podmorský svet s tisíckami zaujímavých živočíchov v jednom z najväčších akvárií na svete, ktoré ponúka 40 tematických akvárií, tunel dlhý 131m a široký 3m. Okrem toho tu nájdete snežný svet a ľadové múzeum, tropikárium s plazmi z celého sveta a zážitkové  4D kino. Poldenný výlet.

HIP-NOTICS CABLE PARK

HIP-NOTICS CABLE PARK

Nachádza sa na južnom pobreží Turecka iba kúsok od Beleku, kde leto vydrží osem mesiacov a dokonca aj v zimných dňoch sú mierne a príjemné.
Len 10 minút od Beleku Hip-Notics Cable Park.
Hip-notics pozostáva z troch umelo vytvorených jazier, ktoré sú stále kŕmené chladnou horskou vodnou nádržou na ceste z pohoria Taurus do Stredozemného mora. Jazerá sú približne 170 cm hlboké; dostatočne plytké, aby voda ostala v teple väčšinu roka. Nachádza sa na úpätí a na hlavnej ceste Antalya-Na Hip-notic jazerá pokrývajú približne 90 000 štvorcových metrov celkovej rozlohy.

Hip-Notics ponúka adreanalínovú jadzu na wake-boardoch. Je vhodný pre profesionálov ako aj amatérov.
Požičovňa vybavenia je zahrnutá v cene za vstup.Vybavenie, ako sú dosky, väzby, prilby a záchranné vesty.

Wi-Fi je k dispozícii v celej spoločnosti Hip-Notics, takže naši hostia môžu zostať v kontakte s domovom a prácou.

Kaviareň ponúka možnosti rýchleho občerstvenia. Mnoho nadrozmerných vankúšov je roztrúsených pozdĺž jazier, takže návštevníci môžu relaxovať, keď nejazdia.

Spoločnosť Hip-Notics je vybavená profesionálnym zvukovým systémom a reproduktormi po celom jazere, takže jazdec si môže počúvať svoju obľúbenú hudbu pri jazde po vode.

Nočné jazdectvo je tiež k dispozícii a je potešenie z našich osvetlených jazier.

JEPP SAFARI TOUR

JEPP SAFARI TOUR


Jeep Safari
Výlet s dobrodružnou jazdou džípom do nádhernej prírodnej scenérii pohoria Taurus. Terénnymi autami prejdete cez lesnatú krajinu a dostanete sa ku skrytým zálivom s krásnou, čistou vodou a k vodopádom miestnych riečok. Vychutnajte si stretnutie s nomádmi, ich kultúrou, radosť z divokej jazdy a dobrého jedla nakoniec. Celodenný výlet.

RAFTING NA DIVOKEJ VODE

RAFTING NA DIVOKEJ VODE
Rafting na divokej vode
Rafting na divokej vode je jeden z najpopulárnejších športov v Turecku. Výlet je určený pre všetkých, ktorí chcú do svojej dovolenky vniesť viac športu a adrenalínových prvkov. Zažijete dobrodružstvo a nezabudnuteľné zážitky pri splavovaní rieky Koprulu, kde sa o Vašu zábavu postarajú skúsení a odborní inštruktori raftingu počas splavu trvajúceho približne 4 hodiny. Centrum vodných športov obvykle zapožičiava neoprén, prilbu, záchrannú vestu aj neoprénové topánky. Je nutné si so sebou priniesť plavky a osušku, nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť s týmto športom a je vhodný naozaj pre každého kto vie plávať. Celodenný výlet.

THE LAND OF THE LEGENDS

THE LAND OF THE LEGENDS
Najväčší zábavný park na tureckej riviére. Kráľovstvo pre malých aj veľkých! Súčasťou zábavného parku je aj delfinárium, kde sa každý deň koná vzrušujúce vystúpenie cvičených delfínov, úžasných dvoch bielych veľrýb a hravých tuleňov. Show s profesionálnymi cvičiteľmi vyvrcholí možnosťou plávania spolu s delfínmi. Miesto, kde sa rozprávky stávajú skutočnosťou! Poldenný/ celodenný výlet.

Prepočet ceny a Rezervácia

Načítavam...
Zadajte parametre pre výpočet ceny dovolenky

...

Nezáväzná rezervácia

...

Dopyt po individuálnej ponuke

Zľava až 5%

Pri online rezervácií

Finálnu výšku zľavy pri online rezervácií Vám prepočíta náš pracovník pri finalizácii Vašej rezervácie. Výška zľavy sa lísi v závislosti od vybranej ponuky.Nastaviť počet osôb