------

Španielsko, ako golfová destinácia

Španielsko, ako golfová destinácia

Poznáte Španielsko? Väčšina z vás túto krajinu aspoň raz navštívila. Španielsko je jednou z najpopulárnejších dovolenkových destinácii na svete. A nie je to náhoda. Od úžasných pieskových pláži, bohatého nočného života to máte len kúsok k svetovým kultúrnym pamiatkam. História Španielska je bohatá, rovnako ako počet pamiatok naprieč celou krajinou. Je z čoho si vyberať a čo objavovať. A to turisti radi počujú.

Pre mnohých je Španielsko tiež synonymom kvalitného futbalu a najlepších futbalových tímov sveta. Je tak jednoduché zostaviť si cestovateľský plán, ktorý bude zahŕňať to čo vás baví s príjemným odpočinkom.

Kvalitný relax by sa len sotva zaobišiel bez gurmánskych zážitkov. A aj v tomto smere vám má táto okúzľujúca krajina čo ponúknuť.

Ak ste milovníkom golfu, určite si budete chcieť vybrať svoj obľúbený golfový areál v Španielsku. A cestovateľsky vyspelá krajina je opäť dôsledná aj v tomto ohľade.

Množstvo golfových areálov čaká na nové výzvy a vy by ste nemali chýbať!

Španielsko je jednou z najobľúbenejších golfových destinácii na svete. Mnohí golfisti sa radi každoročne vracajú do svojho obľúbeného golfového rezortu, alebo majú možnosť objavovať neustále niečo nové. Španielsko je dokonalá golfová dovolenka. Medzi najpopulárnejšie v krajine patria ihriská La Cala, Estepona Golf alebo El Chaparral.

Celoročne prívetivé počasia si vás podmaní aj v období, kedy u nás zima. Presvedčte sa aj vy, že golfové ihriská v Španielsku patria medzi najlepšie na svete. Môžete si užiť mnohé svetoznáme strediská, pokojnú krajinu – čaká vás dokonalá golfová dovolenka.

11.02.2019 | Blog |