------

Golfová dovolenka v Taliansku

Golfová dovolenka v Taliansku

Ak hľadáte správnu dovolenkovú destináciu, existujú rôzne možnosti, z ktorých si môžete vyberať. Ak však chcete dokonalý zážitok z dovolenky, ktorý má všetko od bohatej kultúry a histórie až po skvelé jedlo a možnosti športového vyžitia, potom by ste si mali vybrať Taliansko.

Existuje mnoho nádherných častí Talianska, ktoré môžete navštíviť, od rušného hlavného mesta Ríma po krásne jazerá a taliansku riviéru. Takže ak plánujete výlet do Talianska, máte na výber skvelé destinácie,  z ktorých si môžete vyberať.  To znamená, že sa môžete tešiť na perfektnú dovolenku.

Prečo si toľko ľudí vyberá pre dovolenku práve Taliansko?

Existuje mnoho dôvodov, prečo je Taliansko ideálnou voľbou pre nezabudnuteľnú a skvelú dovolenku.

Keď navštívite Taliansko, môžete sa ponoriť do fascinujúcej kultúry, ktorá sa nachádza v tejto krásnej krajine. To sa môže líšiť podľa toho, v ktorú časť krajiny navštívite. Bez ohľadu na vybraný región si môžete vychutnať trávenie času, ako to robia Taliani, vychutnávať si lahodnú kuchyňu, nakupovať najnovšie módne kúsky, vychutnať si množstvo festivalov a zábavných možností, objavovať krásnu krajinu a architektúru a ochutnať niektoré z najlepších svetových vín , ktoré zaisťujú skutočne nezabudnuteľný zážitok.

Aby ste boli spokojný, Taliansko ponúka obrovské množstvo atrakcií, ktoré sú zábavné, vzrušujúce... Či už chcete stráviť čas poznávaním prírodných krás alebo radšej skúmať historické pamiatky a atrakcie, môžete sa tešiť na plnohodnotný a fascinujúci itinerár v Taliansku.

Pizza, cestoviny, parmezán, námestie, Prosecco, Piaggio a dokonca aj pápež  spolu s Ferrari, Ducati a dokonca Fiat, všetky tieto symboly sú synonymom pre štýlovú taliansku kultúru.

A čo šport?

Taliansko a šport sú jednoznačne späté. Taliansko je skvelé aj pre milovníkov golfu.

Golf má v Taliansku dlhú tradciu. Už v roku1889 založila vtedajšia anglická komunita vo Florencii golfový klub Florence, prvé talianske golfové združenie. V Taliansku je športom číslo jeden futbal, avšak nádherné golfové strediská sa nachádzajú v rôznych častiach krajiny. Tradične obľúbené sú golfové areály Rimini-Veruchio, Adriatic Golf Club Cervia či Frassanelle Golf club.

11.02.2019 | Blog |