------

Gabriel GOLF TOUR 2019 - Penati Heritage

Gabriel GOLF TOUR 2019 - Penati Heritage

Prvé kolo tohtoročnej golfovej túry Gabriel Golf Tour 2019 sa odohralo v piatok 24. mája na obľúbenom ihrisku Heritage v Penati golf resort v Šajdíkových Humencoch. Počasie bolo viac ako ideálne a ihrisko v TOP kondícii. Dostavili sa takmer všetci prihlásení a po výdatnej hostine v podobe chutných raňajok a zopár drinkoch sa mohlo začať. Tohtoročnou novinkou bol cigar&rum bar s prémiovým alkoholom a rumovým ambasádorom ,fresh bar ale a ako každý rok ochutnávka vín ELESKO, Cocktail bar a pivo Baťák a k dispozícii desať hostesok a veru málokto prešiel okolo bez povšimnutia. Potuženým hráčom našimi vychýrenými gumidžúsmi išla hra ako po masle a končilo sa už na slnkom zaliatom ihrisku. Nachystané dobroty po celom dni na ihrisku na seba nenechali dlho čakať, veď kto by odolal domácim šúľancom s makom či sviečkovej. Medzičasom sa podarilo vyhodnotiť výsledky turnaja a mohli sme prejsť k samotnému vyhláseniu a odovzdávaniu cien, ktoré venovali naši partneri.

Krásne umelecké trofeje, ktoré pre výhercov vytvoril umelec Achilleas Sdoukos. Tak ako sa stalo zvykom už na minulých turnajoch tak aj tento rok sme sa rozhodli podporiť dobrú vec a na prvom turnaji sa nám podarilo vyzbierať úžasnú sumu pre nadáciu Pomáhame s úsmevom, ktorá pomáha deťom po transplantácii kostnej drene. Po dobre odohratej hre a čakanie na vyhodnotenie spríjemňovala kapela UKITAS, ktorá má v repertoári známe sklady a niektorí si aj zanôtili a potom už len vychutnávali pocit z pekného dňa.

Ďakujem partnerom bez, ktorých by to nebolo možné ešte raz veľká vďaka v menej celej rodiny. Tešíme sa na Vás 14.06.2019 na ihrisku v Hrubej Borši.

 

Viac informácií tohtoročnej Gabriel GOLF TOUR nájdete TU

Martin Gabriel

 

24.05.2019 | Blog |