------

Dokonalé golfové ihriská na Cypre

Dokonalé golfové ihriská na Cypre

Cyprus je križovatka medzi tromi kontinentmi, ale tiež miestom narodenia Afrodity. Cyprus inšpiroval generácie cestovateľov. A dnes to pokračuje. Oslnivé pláže, trblietavé more a nekonečné letoviská lákajú na dokonalý relax. Ten je vo vzájomnej harmónii s dokonalým jedlom a vynikajúcim vínom.

Na prahu medzi Západom a Východom, medzi kresťanskými a moslimskými mestami, ktoré sú živo moderné, ale svedčia o dlhej a kultúrne rôznorodej histórii ostrova, je Cyprus s príjemným podnebím a drsnou krajinou pobreží a hôr s vinohradmi, dedinami a kláštormi dokonalou krajinou.

Cyprus potom ponúka cestovateľom legendárne pláže, ale aj hedonistické potešenie a kultúrnu rozmanitosť.

Cyprus ako raj golfistov

Na Cypre je šesť golfových ihrísk. Medzi najnovšie ihriská patrí Aphrodite Hills, Elea, Secret Valley. Tsada, teraz známa ako Minthis Hills, bolo prvé ihrisko, ktoré bolo postavené na Cypre. Na juhu ostrova sa nachádza Vikla.

Cyprus nie je príliš vzdialený a preto ponúka možnosť zažiť skvelé golfové turnaje. Tie môžu byť zaujímavou voľbou pre firemné stretnutia, ale tiež ako teambuilding. Príjemná klíma predurčuje Cyprus na športové aktivity v priebehu celého roka.

Cestovná kancelária Gabriel tour ponúka možnosť zúčastniť sa golfových turnajov vrátane zabezpečenia špičkového servisu po všetkých stránkach.

Nechajte sa aj vy zlákať krásnymi scenériami golfových ihrísk bájneho Cypru.

Cyprus je skutočne dokonalá dovolenková destinácia pre aktívnych nadšencov nielen športu, ale tiež iných voľnočasových aktivít. Oddych pri mori, perfektné jedlo a skvelé ihriská čakajú aj na vás.

11.02.2019 | Blog |