Voyage Belek
Golf & Spa

Turecko

Voyage Belek
Golf & Spa

Krásny luxusný hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži a je ideálny pre rodiny s deťmi.

POPIS

Krásny luxusný hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži, je ideálny pre rodiny s deťmi, pozostáva z troch hlavných budov a bungalovov, má 559izieb, 4 vonkajšie bazény, 2 detské bazény, vnútorný bazén, aquapark, 2 diskotéky, medzinárodný animačný tím, lekára, obchody, optiku, fotografa, požičovňu motorových vozidiel, herňu, práčovňu, kaderníctvo, SPA, wellness, hammam, masáže, WiFi v Lobby (zadarmo), internetovú kaviareň (za poplatok), 2 konferenčné miestnosti.Pre viac informácií: www.voyagehotel.com

POLOHA

Hotel leží 2 km od mesta Belek, 35 km od medzinárodného letiska Antalya, 40 km od centra Antalye.

UBYTOVANIE

Štandardná izbaLuxusne zariadené izby majú balkón, AC, mini bar (denne dopĺňaný), trezor, SAT-TV, súpravu na prípravu kávy a čaju, Kúpeľňu s WC a fénom.

PLÁŽ

Súkromná piesočnatá pláž je dlhá 300 m a leží priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a uteráky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

STRAVOVANIE

V hoteli sa nachádzajú 2 hlavné reštaurácie, 8 a´la carte reštaurácií (turecká, talianska, čínska, mexická, rybia, steak house, grécka, japonská), 2 diskotéky, 13 barov.

 

Ležadlá, matrace, slnečníky a uteráky na pláži a pri bazéne bez poplatku

Denné a večerné animácie

Bez poplatku hotel ponúka hammam, saunu a parný kúpeľ

Mapa

36.847223, 31.072488

PRE DETI

Hotel ponúka mini kluby, 2 detské bazény a tobogany, mini disko, lunapark, detské menu, detské postieľky a detské stoličky v reštaurácii. Babysitting je za poplatok.

ŠPORT A ZÁBAVA

Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, aquapark, mini kino, diskotéka, fitnes, šípky, boccia, bedminton, stolný tenis, plážový volejbal, street ball, mini golf, tenisové kurty. Za poplatok sú vodné športy, herňa, osvetlenie tenisových kurtov, biliard, bowling, golfové ihrisko.

WELLNESS A ZDRAVIE

Bez poplatku hotel ponúka hammam, saunu a parný kúpeľ. Za poplatok sú k dispozícii masáže.

KONCEPT

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack servis, turecké placky, zmrzlinu, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, niektoré importované nápoje, teplé nápoje. Mini bar je dopĺňaný denne nealko nápojmi a pivom. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Nezáväzná rezervácia

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook