Titanic Deluxe

Turecko

Titanic Deluxe

Nádherný novopostavený hotelový komplex v Beleku má k dispozícii spolu 600 izieb, pozostáva z hlavnej budovy a vilovej časti.

POPIS

Nádherný novopostavený hotelový komplex v Beleku má k dispozícii spolu 600 izieb, pozostáva z hlavnej budovy a vilovej časti. Hosťom je k dispozícii 6 vonkajších bazénov, tobogány, 3 detské bazény, vnútorný bazén a vnútorný detský bazén, športové centrum, SPA centrum, biznis centrum, nákupná arkáda, kaderníctvo, zlatníctvo, čistiareň, obchod so suvenírmi, lekár, diskotéka, fotograf, knižnica, požičovňa motorových vozidiel, požičovňa segway a bicyklov, WiFi, internetová kaviareň (za poplatok), konferenčné miestnosti. Pre viac informácií: www.titanic-hotels.com

POLOHA

Hotel sa nachádza 6 km od mesta Belek, 3 km od Kadriye, 30 km od medzinárodného letiska v Antalyi.

UBYTOVANIE

Štandardná izba; každá izba má balkón, AC, SAT-TV, telefón, pripojenie na internet, trezor, mini bar, kúpeľňa s WC a fénom. Izby sú zariadené štýlovo a vkusne.

PLÁŽ

Súkromná piesočnatá pláž dlhá 1 km sa nachádza 1,2 km od hotela, transfer na pláž je možný po rieke alebo súkromnými vozidlami. Slnečníky, ležadlá a uteráky sú na pláži a pri bazéne zdarma.

STRAVOVANIE

K dispozícii je hlavná reštaurácia s ponukou domácich i medzinárodných jedál, 6 a´la carte reštaurácií (bbq, rybia, talianska, turecká, na lodi, Privado),11 barov, cukráreň, kaviareň, diskotéka.

PRE DETI

Pre najmenších poskytuje hotel detský klub Titanic, detské ihrisko, babysitting, kočíky (za depozit), detský bufet, rôzne voľnočasové aktivity.

 

Súkromná piesočnatá pláž s transferom

Reštaurácia s ponukou domácich i medzinárodných jedál

SPA centrum

Mapa

36.868857, 30.975237

ŠPORT A ZÁBAVA

Zdarma sú hosťom k dispozícii denné a večerné animácie, orientálne tance, akrobatické show, živá hudba, rôzne hry pri bazéne a na pláži, kokteilové a kuchárske kurzy, diskotéka, biliard, kino, fitnes, tenisové kurty, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, basketbal, boccia, joga a pilates, lukostreľba, aerobik, vodná gymnastika, vodné polo. Za poplatok je bowling, hracie automaty, play station, vodné športy na pláži, osvetlenie tenisových kurtov a tenisová výbava, golf.

WELLNESS A ZDRAVIE

SPA centrum poskytuje zdarme turecký kúpeľ, parný kúpeľ, saunu, snežná miestnosť. Spoplatnené sú masáže, hammam, manikúra, pedikúra, kaderníctvo, starostlivosť o telo a pleť.

KONCEPT

High End All Inclusive koncept zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snacky počas dňa, nealkoholické nápoje, lokálne a vybrané importované alkoholické nápoje, teplé nápoje. Vybrané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis konceptu dostanú hostia pri ubytovaní.

Nezáväzná rezervácia

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook