Sueno
Golf Resort

Turecko

Sueno
Golf Resort

Hotel pozostáva zo 6 poschodovej hlavnej budovy a nachádza sa 5 km od Beleku.

Popis

Hotel pozostáva zo 6 poschodovej hlavnej budovy a 174 izieb. Disponuje vonkajším i vnútorným bazénom, detským bazénom. fitnes centrom, Spa & Wellness centrom. Nájdete tu kaderníctvo, mini market, obchod s kožou, darčekový obchod. K dispozícii je lekár, požičovňa motorových vozidiel, fotograf. V hoteli je internetové pripojenie, fax, kopírka, práčovňa. Sú tu 2 konferenčné miestnosti, futbalové ihriská, tenisové kurty a 18 jamkové golfové ihrisko, kino. Na pláž premáva zdarma hotelový autobus.Pre viac informácií: www.sueno.com.tr

Poloha

Hotel sa nachádza 5 km od Beleku, letisko v Antalyi je vzdialené 30 km.

Ubytovanie

Štandardná izba, komfortne zariadená izba je vybavená balkónom, AC, telefónom, SAT-TV, mini barom, trezorom, kúpeľňou s WC a fénom. Izby majú pripojenie na internet.

Pláž

Piesočnatá pláž ocenená modrou vlajkou je od hotela vzdialená 400 m. Na pláž premáva autobus. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Stravovanie

Hotel má hlavnú reštauráciu, a´la carte reštaurácie – francúzsku, japonskú, indickú, mexickú, taliansku, rybiu. Hosťom je k dispozícii 9 barov, vrátane baru na pláži.

Požičovňa motorových vozidiel

Piesočnatá pláž ocenená modrou vlajkou

K dispozícii 9 barov vrátane baru na pláži

Mapa

36.860506, 31.029671

Pre deti

Najmenším je k dispozícii mini klub (4-12 rokov), deti pod 4 roky len s dohľadom rodičov, vonkajší aj vnútorný detský bazén. Babysitting je za poplatok.

Šport a zábava

Bez poplatku využite fitnes, animácie, tenisový kurt, plážový volejbal, bocciu, šípky, futbal, basketbal, gymnastiku, aerobik, plážový futbal, kino. Za poplatok je osvetlenie tenisových a futbalových ihrísk, tenisové vybavenie, biliard, stolný tenis, vodné športy, golfové vybavenie, golf, lekcie golfu.

Wellness a zdravie

SPA disponuje saunami, tureckým a parným kúpeľom bez poplatku. Za poplatok sú masáže, starostlivosť o telo a pleť, ostatné služby SPA centra.

Koncept

Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere a neskoré večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, nealkoholické nápoje, lokálne a vybrané importované alkoholické nápoje, teplé nápoje. Čerstvé ovocné šťavy, fľaškové nápoje a importované nápoje sú za poplatok. Rozpis dostanú hostia pri ubytovaní.

Nezáväzná rezervácia

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook