Regnum Carya
Golf & Spa Resort

Turecko

Regnum Carya
Golf & Spa Resort

Luxusný novopostavený hotel otvorený v roku 2014 je postavený v krásnom prostredí priamo na pláži.

POPIS

Luxusný novopostavený hotel otvorený v roku 2014 je postavený v krásnom prostredí priamo na pláži. Pozostáva z hlavnej budovy, komplexu budov a 5 viliek, má vstupnú halu s recepciou, spolu 530 izieb, 2 vonkajšie bazény (jeden z nich je iba pre dospelých od 15 rokov), vnútorný bazén, aquapark, 4 a´la carte reštaurácie, 9 barov. K dispozícií je obchodné centrum, internetová kaviareň, WiFi, mini klub, lekár, práčovňa, kaderníctvo, fotograf, diskotéka, turecký kúpeľ, parný kúpeľ, sauna a fitnes. Pre viac informácií: www.regnumhotels.com

UBYTOVANIE

Štandardná izba; komfortne zariadené izby v hlavnej budove sú vybavené balkónom (golfové izby majú terasu), SAT-TV, mini barom (denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi), telefónom, trezorom, AC, kúpeľňou s WC a fénom.

POLOHA

Od Beleku je hotel vzdialený iba 1km a od medzinárodného letiska v Antalyi 35 km. Golfové ihrisko Carya sa nachádza iba 50 m od hotela.

PLÁŽ

Súkromná piesočnatá pláž dlhá 180 m leží priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky, matrace, osušky sú na pláži a pri bazéne poskytované bez poplatku.

STRAVOVANIE

K dispozícii je hlavná reštaurácia, 4 a’la carte reštaurácie – rybia, talianska, turecká, ázijská, 9 barov – Sports bar, Lobby bar, 19th Hole, The Shamrock, Knock Knock bar, iskele bar, Vitamin bar, Temple Rouge Night Club, Bar Blue.

 

Golfové ihrisko Carya sa nachádza iba 50 m od hotela

Bez poplatku môžete využiť turecký kúpeľ, parný kúpeľ a saunu

Luxury All Inclusive

Mapa

36.862609, 31.003049

PRE DETI

Je možné využívať mini klub (4-12 rokov), junior klub (7-12 rokov), detský bazén, detské ihrisko, mini disko, animácie, detské menu. Detský kočík je za depozit.

ŠPORT A ZÁBAVA

Zdarma môžete využívať denné a večerné animácie, fitness centrum, aerobik, bocciu, vodné polo, šípky, lekcie brušných tancov, latinských tancov, zumbu, pilates, basketbal, futbal. Spoplatnené sú vodné športy na pláži, biliard, bowling, herňa, kurzy potápania, 6 tenisových kurtov.

WELLNESS A ZDRAVIE

Bez poplatku môžete využiť turecký kúpeľ, parný kúpeľ a saunu. Za poplatok sú masáže, peeling v tureckých kúpeľoch, pedikúra, kaderníctvo.

KONCEPT

Koncept Luxury All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, snacky počas dňa, tea time, kávu, zákusky, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Importované alkoholické nápoje, fľašové nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Luxury All Inclusive dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Nezáväzná rezervácia

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook