Maxx Royal Kremer

Turecko

Maxx Royal Kremer

Exotika v Turecku v rezorte Maxx Royal Kemer.

Rezort Maxx Royal Kemer sa nachádza v meste Kemer. Ponúka vonkajší bazén, krytý bazén a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby sú klimatizované a majú balkón a vírivku. K ich zariadeniu patrí rýchlovarná kanvica a priestor na posedenie s kávovarom. Vo vlastnej kúpeľni nájdete vírivku, sušič vlasov a župany. K dispozícii je tiež minibar a priestor na posedenie.

K ďalším zariadeniam v rezorte Maxx Royal Kemer patria reštaurácie, súkromná pláž a tenisový kurt. Nechýba ani nočný klub a herňa. O zábavu sa vám postará animačný tím. Na mieste alebo v blízkom okolí sa môžete venovať viacerým aktivitám, medzi ktoré patrí napríklad kanoistika a zábava vo vodnom parku. Parkovisko môžete počas pobytu využívať zdarma.

 

Vonkajší bazén, krytý bazén a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet

Všetky izby sú klimatizované a majú balkón a vírivku

Mapa

Kiriş Mah.,Sahil Yolu Cad. No:88,07980 Kemer/Antalya,Turecko

Rezort Maxx Royal Kemer ponúka služby all inclusive. V reštaurácii Azure Court si môžete dopriať aj à la carte (výber z jedálneho lístka) menu.

Rezort je vzdialený 2,2 km od parku a pláže Moonlight, 2,6 km od kemerského prístavu a 6,7 ​​km od antického mesta Phaselis. Letisko Antalya je situované 42 km odtiaľto. 

Nezáväzná rezervácia

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook