Maxx
Royal

Turecko

Maxx
Royal

Maximálny zmysel pre detail určený pre náročnú klientelu a hotelových odborníkov.

Krásny bazénový komplex s tobogánmi a šmykľavkami, voľnočasové aktivity pre deti a dospelých organizované medzinárodným animačným tímom, bohatá ponuka stravovacích a doplnkových služieb a v neposlednom rade možnosť zahrať si golf na niektorom zo známych golfových ihrísk je hlavnou devízou tohto luxusného novootvoreného hotela.

Pláž

Široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vhodná aj pre deti a neplavcov a je rozdelená na piesočnatú a trávnatú časť so slnečníkmi a lehátkami. Elegantné mólo ponúka oddych v privátnych luxusných altánkoch (za poplatok).
Hotel Maxx Royal – Izby
Krásne dizajnovo prepracované izby typu suite, nachádzajúce sa v hlavnej budove, sú vybavené individuálne ovládateľnou klimatizáciou, WC/ kúpeľňou, sušičom na vlasy, Wi-fi pripojením, telefónom, LCD-TV, DVD prehrávačom, trezorom, balkónom alebo terasou. Čajový a kávový set, župany a papuče, košík s ovocím na privítanie a denne dopĺňaný minibar sú v hoteli samozrejmosťou. Cenovo výhodnejšou alternatívou ubytovania sú strešné suity. Ďalšie typy izieb situované v hlavnej budove a vilkách sú k dispozícii na vyžiadanie.

Stravovanie

V cene: ultra all inclusive – 24 hodín denne, raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, detské menu, diétny bufet, koláče, ovocie, zmrzlina, pizza, rôzne občerstvenie počas dňa, neobmedzená konzumácia vybraných alkoholických a nealkoholických nápojov.

Možnosť zahrať si golf

Luxusné vybavenie

Skvelé stravovanie

Aktivity pre deti aj dospelých

Mapa

36.848598,31.070694

Vybavenie hotela


Exkluzívny hotelový servis zahŕňa služby recepcie (s Wi-Fi pripojením), konferenčnú miestnosť, herňu, knižnicu, obchodíky, 2 kinosály, požičovňu áut, kaderníctvo, diskotéku, služby lekára. V areáli hotela je k dispozícii hlavná reštaurácia, 4 a la carte reštaurácie, 15 barov, cukráreň/ kaviareň, 3 snack reštaurácie, vnútorný bazén, detský vnútorný bazén, vonkajší bazén s morskou vodou, vonkajší bazénový komplex, aquapark s tobogánmi a šmýkačkami pre deti aj dospelých. Zadarmo: fi tnes centrum, tenis, futbal, turecké kúpele, parná sauna, šípky, stolný tenis, aerobick, boccia, plážový volejbal, vodná gymnastika, joga, basketbal, vodné pólo, pilates, lukostreľba, kanoe, vodný bicykel, hodiny tanca, kurz varenia, playstation, kino, denný a večerný program, tanečné predstavenia profesionálnych súborov z celého sveta, akrobatické show, party na pláži. Za poplatok: bowling, biliard, nintendo, parasailing, kurz plávania a potápania, motorizované vodné športy, súkromné lekcie fi tnes, tenisu, futbalu, masáže, salón krásy.

Nezáväzná rezervácia

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook