Lykia World Antalya

Turecko

Lykia World Antalya

5* hotel za skvelé ceny!

Päťhviezdičkový hotelový komplex Lykia World Antalya s výhľadom na more je svojou polohou vhodným pre priaznivcov golfu vďaka mnohým goflovým ihriskám, ktoré sa nachádzajú v jeho blízkej vzdialenosti.

POLOHA

Hotel je situovaný v blízkosti turisticky známeho strediska Belek (cca 30 km), pri obci Denizyaka, nachádzajúcej sa 51 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Mesto Alanya je vzdialené 60 km a historické mesto s rímskymi ruinami – Side je vzdialené necelých 30 km.

VYBAVENIE

449 izieb · 4 poschodia · hlavná reštaurácia · 8 špecializovaných reštaurácií (turecká, talianska, brazílska, rybia, sushi a i.) · 9 barov · 5 vonkajších bazénov · 1 vnútorný bazén · detský bazén · aquapark so šmykľavkami · turecké kúpele · sauna · parný kúpeľ · fitness · WiFi · vlastné golfové ihrisko · 10 tenisových kurtov · mini futbal · basketbal · yoga · pilates · meditácia · thai chi · lekcie tanca a varenia · badminton · denné a večerné animácie, živá hudba · detské kluby

Hotelové golfové ihrisko

Vhodné pre rodiny s deťmi

Mapa

Denizyaka Koyu, 31, Turecko

UBYTOVANIE A IZBY

Všetky izby ponúkajú satelitnú TV s plochou obrazovkou. Izby su vybavené minibarom, trezorom a telefónom. Súčasťou každej izby je súkromná kúpeľňa, samozrejmosťou je sušič na vlasy. Pripravené sú pre vás aj župany a papuče. Využívať tu môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

PLÁŽ

Hotelový komplex sa nachádza priamo pri 2,5 km dlhej pláži, na ktorej okrajoch môže klient naraziť na chránenú karetu, ktorá je aj znakom výnimočnej čistoty mora. Časť priamo pred hotelom je určená pre hotelových hostí, ktorým ponúka plážové uteráky, lehátka a slnečníky zdarma.

STRAVOVANIE

All Inclusive

Raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bohatého bufetu. Popoludnajšie občerstvenie, káva/čaj s koláčikmi ako aj polnočné občerstvenie, či zmrzlina. Rôzne alkoholické a nealkoholické nápoje k dispozícii na bare počas celého dňa.

Nezáväzná rezervácia

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook