Gloria Verde

Turecko

Gloria Verde

Hotel nachádzajúci sa v obľúbenom letovisku Belek

Popis

Hotel je postavený v nádhernej subtropickej záhrade v susedstve golfových ihrísk. Hostia majú k dispozícii hlavnú reštauráciu s nefajčiarskou časťou, 2 á la carte reštaurácie, internetovú kaviareň za poplatok, Wi-Fi pripojenie v lobby zdarma, obchodnú galériu, detský klub s animáciami a množstvom atrakcií, fitnes a wellness centrum, tenisový kurt, golfové lekcie za poplatok, stolný tenis, plážový volejbal a vnútorný bazén. O zábavu hostí sa počas dňa stará medzinárodný animačný tím.

Stredisko

Luxusný hotel sa nachádza v obľúbenom letovisku Belek pri nádhernej širokej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Od letiska v Antalyi je vzdialený 35 km.

Ubytovanie

V dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky alebo v junior suitách s možnosťou 2 prísteliek, klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, kútikom s posedením, minibarom, LCD TV, interaktívnym systémom satelitnej TV, trezorom, telefónom, Wi-Fi zdarma, balkónom alebou terasou.

Doplňujúce informácie

Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Fakultatívny výlet- Jeep Safari

Dobrodružná jazda džípom do nádherných lokalít pohoria Taurus, ktorá povedie aj cez typické turecké horské dedinky, kde akoby zastal čas.

Fakultatívny výlet – Lodný výlet Alanya

Celodenný výlet do Alanye. Plavba loďou popri skalnatom pobreží, plnom zvláštnych jaskýň a zaujímavých zákutí, ako aj popri slávnej Kleopatrinej pláži. Výlet je spojený s obedom.

Fakultatívny výlet – Morský svet a show delfínov

Návšteva Delfinária, ktoré sa pýši cvičenými delfínmi, morskými tuleňmi a ojedinelou atrakciou – mláďaťom bielej veľryby. V miestnom delfináriu sa koná hodinové predstavenie; za poplatok sa na mieste ponúka možnosť plávania s delfínmi.

Fakultatívne výlety

Široká piesočnatá pláž

Medzinárodný animačný tím

Mapa

36.578745, 30.584543

Fakultatívny výlet – Nákupy v Side

Nákupy spojené s návštevou vodopádu v Manavgate a antického mesta v Side. Výlet ponúka možnosť nákupu v renovovanom klenotníckom centre a v obchode s koženými výrobkami.

Fakultatívny výlet – Oheň Anatolie

Fascinujúce vystúpenie svetoznámeho tanečného súboru Fire of Anatolia. Unikátna ukážka vynikajúcej kombinácie moderných, orientálnych a ľudových tancov.

Fakultatívny výlet – Perge, Aspendos a Krušunlu

Oblasť Perge patrí k najstaršie osídleným regiónom v Pamfýlii. Traduje sa, že v období najväčšej slávy toto miesto navštívil aj apoštol Pavol. Ďalšie antické mesto Aspendos je známe jedným z najstarších a najzachovalejších divadiel na svete vôbec. Výlet sa končí návštevou vodopádu Kuršunlu.

Fakultatívny výlet – Rafting

Dobrodružstvo a nezabudnuteľné zážitky pri splavovaní rieky Beškonak. Súčasťou splavu sú rôzne zábavné aktivity, súťaže, fotografovanie a obed.

Strava

All inclusive special – špeciality tureckej a medzinárodnej kuchyne servírované formou bohatých a kvalitných bufetových stolov – raňajky, neskoré raňajky, obed, popoludňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, večera, neskorá večera, kvalitné miestne a vybrané zahraničné nealkoholické a alkoholické nápoje sú podávané počas celého dňa. V rámci all inclusive special je denne dopĺňaný minibar nealkoholickými nápojmi, k dispozícii je 24 hodinový room servis a hostia majú možnosť využiť á la carte reštaurácie.

Nezáväzná rezervácia

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook