Gloria Serenity
Resort

Turecko

Gloria Serenity
Resort

Exkluzívny luxusný hotel v tesnej blízkosti nádhernej subtropickej záhrady

Ubytovanie

Hoteloví hostia majú k dispozícii 2 hlavné reštaurácie, 6 á la carte reštaurácií, 5 barov, internetovú kaviareň, unikátny komplex bazénov, vnútorný vyhrievaný bazén, vodný svet pre deti, spa centrum s tureckými kúpeľmi, saunou, masážami a vírivkou. Aktívny relax si môžu hostia dopriať vo fitnescentre, pri aerobicu, stolnom tenise, biliarde, bowlingu, volejbale, plážovom volejbale, ako aj pri tenise, minigolfe, mini futbale, basketbale, joge, či vodných športoch. V areáli hotela sa nachádza detské ihrisko, detský klub (4 – 12r.) a vodný svet. Ako doplnkové služby hotel ponúka amfiteáter, v ktorom sa konajú profesionálne vystúpenia, kino, internetovú kaviareň za poplatok, Wi-Fi pripojenie v lobby zdarma, kaderníctvo, butiky, zlatníctvo, požičovňu áut a čistiareň.

Stredisko

Exkluzívny luxusný hotel otvorený v roku 2007 sa nachádza 40 km východne od mesta Antalya, priamo pri širokej pieskovej pláži, v susedstve hotela Gloria Golf, v tesnej blízkosti 18 + 9-jamkových golfových ihrísk a v prostredí nádhernej subtropickej záhrady.

Ubytovanie

V luxusných dvojlôžkových izbách s možnosťou 1 – 2 prísteliek, klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, kútikom s posedením, minibarom, LCD TV, interaktívnym systémom satelitnej TV, trezorom, telefónom, Wi-Fi zdarma, balkónom alebou terasou.

Doplňujúce informácie

Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Strava

All inclusive special – veľmi kvalitné jedlo sa servíruje formou bohatých a kvalitných bufetových stolov – raňajky, neskoré raňajky, obed, popoludňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, večera, neskorá večera, kvalitné miestne a vybrané zahraničné nealkoholické a alkoholické nápoje sú podávané počas celého dňa. V rámci all inclusive special je denne dopĺňaný minibar nealkoholickými a alkoholickými nápojmi, k dispozícii je 24 hodinový room servis. Hostia majú možnosť počas dňa i večer využiť luxusné á la carte reštaurácie (v cene pobytu).

 

Amfiteáter s profesionálnymi vystúpeniami

Množstvo fakultatívnych výletov

All inclusive special strava

Mapa

36.841710, 31.110890

Fakultatívny výlet – Jeep Safari

Dobrodružná jazda džípom do nádherných lokalít pohoria Taurus, ktorá povedie aj cez typické turecké horské dedinky, kde akoby zastal čas.

Fakultatívny výlet – Lodný výlet Alanya

Celodenný výlet do Alanye. Plavba loďou popri skalnatom pobreží, plnom zvláštnych jaskýň a zaujímavých zákutí, ako aj popri slávnej Kleopatrinej pláži. Výlet je spojený s obedom.

Fakultatívny výlet – Morský svet a show delfínov

Návšteva Delfinária, ktoré sa pýši cvičenými delfínmi, morskými tuleňmi a ojedinelou atrakciou – mláďaťom bielej veľryby. V miestnom delfináriu sa koná hodinové predstavenie; za poplatok sa na mieste ponúka možnosť plávania s delfínmi.

Fakultatívny výlet – Nákupy v Side

Nákupy spojené s návštevou vodopádu v Manavgate a antického mesta v Side. Výlet ponúka možnosť nákupu v renomovanom klenotníckom centre a v obchode s koženými výrobkami.

Fakultatívny výlet – Oheň Anatolie

Fascinujúce vystúpenie svetoznámeho tanečného súboru Fire of Anatolia. Unikátna ukážka vynikajúcej kombinácie moderných, orientálnych a ľudových tancov.

Fakultatívny výlet – Perge, Aspendos a Krušunlu

Oblasť Perge patrí k najstaršie osídleným regiónom v Pamfýlii. Traduje sa, že v období najväčšej slávy toto miesto navštívil aj apoštol Pavol. Ďalšie antické mesto Aspendos je známe jedným z najstarších a najzachovalejších divadiel na svete vôbec. Výlet sa končí návštevou vodopádu Kuršunlu.

Fakultatívny výlet – Rafting

Dobrodružstvo a nezabudnuteľné zážitky pri splavovaní rieky Beškonak. Súčasťou splavu sú rôzne zábavné aktivity, súťaže, fotografovanie a obed.

Nezáväzná rezervácia

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook