Gloria
Golf Resort

Turecko

Gloria
Golf Resort

Luxusný hotel je postavený v nádhernej subtropickej záhrade obkolesenej píniovým lesíkom.

Popis

Luxusný hotel je postavený v nádhernej subtropickej záhrade obkolesenej píniovým lesíkom. Hostia majú k dispozícii hlavnú reštauráciu, internetovú kaviareň za poplatok, Wi-Fi pripojenie v lobby zdarma, zmenáreň, detské ihrisko, babysitting, fitnes a wellness centrum, obchodnú galériu, knižnicu, kino, kaderníctvo, tri tenisové kurty, golfové ihrisko s možnosťou výučby golfu, stolný tenis, vodné športy na pláži (za poplatok) a amfiteáter, v ktorom sa konajú večerné predstavenia profesionálnych umelcov. V hoteli sa nachádza plavecký a detský bazén, vodný svet pre deti s množstvom atrakcií. O zábavu detí a dospelých sa stará medzinárodný animačný tím v spolupráci s animátormi Klubu Markíza.

Stredisko

Luxusný hotel je postavený pri nádhernej 800 m širokej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Od letiska v Antalyi je vzdialený 35 km. Súčasťou hotelového areálu je 18 + 9-jamkové golfové ihrisko.

Ubytovanie

V komfortných dvojlôžkových izbách s možnosťou 1 prístelky alebo v junior suitách s možnosťou 2 prísteliek, klimatizáciou, s vlastným sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, balkónom, alebou terasou, kútikom s posedením, minibarom, LCD TV, interaktívnym systémom satelitnej TV, trezorom, telefónom a Wi-Fi zdarma.

Doplňujúce informácie

Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Strava

All inclusive special – špeciality tureckej a medzinárodnej kuchyne servírované formou bohatých a kvalitných bufetových stolov – raňajky, neskoré raňajky, obed, popoludňajšia káva a čaj s koláčmi a zmrzlinou, večera, neskorá večera, miestne a vybrané zahraničné nealkoholické a alkoholické nápoje podávané počas celého dňa. V rámci all inclusive special je minibar denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi, k dispozícii je 24 hodinový room servis a hostia majú možnosť využiť á la carte reštaurácie počas dňa.

 

Hotel obkolesený píniovým lesíkom

800 m široká piesková pláž

Mapa

36.841291, 31.111642

Fakultatívny výlet – Jeep Safari

Dobrodružná jazda džípom do nádherných lokalít pohoria Taurus, ktorá povedie aj cez typické turecké horské dedinky, kde akoby zastal čas.

Fakultatívny výlet – Lodný výlet Alanya

Celodenný výlet do Alanye. Plavba loďou popri skalnatom pobreží, plnom zvláštnych jaskýň a zaujímavých zákutí, ako aj popri slávnej Kleopatrinej pláži. Výlet je spojený s obedom.

Fakultatívny výlet – Morský svet a show delfínov

Návšteva Delfinária, ktoré sa pýši cvičenými delfínmi, morskými tuleňmi a ojedinelou atrakciou – mláďaťom bielej veľryby. V miestnom delfináriu sa koná hodinové predstavenie; za poplatok sa na mieste ponúka možnosť plávania s delfínmi.

Fakultatívny výlet – Nákupy v Side

Nákupy spojené s návštevou vodopádu v Manavgate a antického mesta v Side. Výlet ponúka možnosť nákupu v renomovanom klenotníckom centre a v obchode s koženými výrobkami.

Fakultatívny výlet – Oheň Anatolie

Fascinujúce vystúpenie svetoznámeho tanečného súboru Fire of Anatolia. Unikátna ukážka vynikajúcej kombinácie moderných, orientálnych a ľudových tancov.

Fakultatívny výlet – Perge, Aspendos a Krušunlu

Oblasť Perge patrí k najstaršie osídleným regiónom v Pamfýlii. Traduje sa, že v období najväčšej slávy toto miesto navštívil aj apoštol Pavol. Ďalšie antické mesto Aspendos je známe jedným z najstarších a najzachovalejších divadiel na svete vôbec. Výlet sa končí návštevou vodopádu Kuršunlu.

Fakultatívny výlet – Rafting

Dobrodružstvo a nezabudnuteľné zážitky pri splavovaní rieky Beškonak. Súčasťou splavu sú rôzne zábavné aktivity, súťaže, fotografovanie a obed.

Nezáväzná rezervácia

Meno:

Email:

Telefón:

Termín:

Dní:

Dospelých:

Detí:

Poznámky

Doplnkové služby

Instagram

Facebook